• |
ide | kryesore

Digjet makina në aksin Levan-Vlorë, shoferi del me shpejtësi nga mjeti sapo pa flakët

Lajme, Të fundit
I-digjet-makina-Shpat-Kasapit-480x270.jpg

Një automjet është përfshirë nga flakët gjatë natës në rrugën Levan-Vlorë.

Mësohet se drejtuesi i automjetit sapo ka parë flakët ka arritur të dalë me shpejtësi nga makina e tij “Fiat Punto” dhe fatmirësisht ka shpëtuar pa lëndime.

Nga të dhënat e para, shkak i rënies së zjarri në automjet dyshohet një shkëndijë elektrike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu