• |
ide | kryesore

Moment konfuz për Meghan dhe Mbretëreshën, Meghan harron rregullat (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Meghan Markle tashmë është një Dukeshë dhe duhet të kryejë të gjitha detyrat që i takojnë edhe pse është shumë e sikletshme të jesh pranë Mbretëreshës.

Ajo duhej të shoqëronte Mbretëreshën Elisabeth II në vizitën e saj në Cheshire të Anglisë dhe të gjithë mediat britanike ishin “sy e veshë” aty. Mirëpo duket se Dukesha e Sussex, ende nuk i di me detaje hollësitë e protokollit mbretëror pasi pati një moment konfuz me Mbretëreshën. Mënjëherë sapo zbritën nga treni mbretëror, Meghan u shfaq e pasigurtë nëse duhej të futej në makinën e Mbretëreshës e para apo duhet të priste. Fatmirësisht, 92-vjeçarja e udhëzoi menjëherë.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu