• |
ide | kryesore

VIDEO/ Makina në Vlorë shpërthen në flakë gjatë ecjes, dyshimet e para të policisë

Lajme, Të fundit

Një automjet ka marrë flakë në ecje tek ura e Mifolit në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ndërsa automjeti tip ‘Fiat’ me targa AA418FT ka marrë flakë në ecje.

Mësohet se pronari i mjetit është R.Rrokaj, i cili ka arritur të dalë në kohë nga makina dhe nuk ka pësuar lëndime.

Sipas policisë, shkak i djegies së mjetit paraprakisht dyshohet një shkëndijë elektrike, ndërsa vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu