• |
ide | kryesore

Dafina Zeqiri sërish në krahët e French Montana

Paparazzi, Slider

Dafina Zeqiri ka munguar paksa në aspektin e prurjeve të reja, megjithatë vazhdon të qëndrojë në ShBA, duke synuar fuqishëm tregun e huaj.


Së fundmi, ajo ka treguar se do të performojë në “Why Not Music Festival”, që do të mbahet në Cancun.


Në po të njëjtin event, do të performojnë edhe emra të njohur të muzikës botërore, ndër ta edhe reperi i famshëm French Montana.

Dafina ka publikuar gjithsej dy këngë vitin e kaluar për tregun amerikan, të cilat janë pëlqyer dhe pritur mirë nga fansat e saj.

Këtë vit, ajo pritet të sjellë disa projekte të reja, duke marrë sërish vëmendjen e publikut.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu