• |
ide | kryesore

Kapet gomonia me 4 kuintal kanabis, trafikantët i ikin policisë së Vlorës

Lajme, Të fundit


Një sasi prej 412 kg lëndë narkotike e llojit kanabis sativa është sekuestruar në Vlorë, në afërsi të derdhjes së Lumit të Vjosës.

Sipas uniformave blu, përveç kanabisit, është sekuestruar edhe një gomone dhe 60 litra benzinë.

Gomonia është pikasur gjatë aksionit të policisë në orët e para të mëngjesit e fshehur në një ferrë.

Policia thotë se vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorëve të këtij rrjeti trafiku.


2 Comments

  1. “””” Policia thotë se vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorëve të këtij rrjeti trafiku.”””” Ju jeni vete autoret e ketij trafiku .
    Ne te gjitha vendet e botes njeriu kur sheh nje polic ndjehet i sigurt , ndersa ketu kur ke prane kriminelin je me i sigurt sesa kur sheh nje polic . Komisariatet ne kete vend jane bere si zyrat e Cosa Nostres

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *