• |
ide | kryesore

FOTO/ Rugani në stërvitje, e fejuara çmend rrjetin nga pushimet

Sport

“E mrekullueshme”, “bukuroshe”, “je perfeksioni”. Janë vetëm disa nga vlerësimet që Michela Persico, e fejuara e Daniele Ruganit – mbrojtës i Juventus – ka marrë pasi ka publikuar foton e fundit nga pushimet. Rugani është në Torino sepse në fundjavë fillon kampionati, ndërsa ajo i gëzohet detit dhe relaksit në Palmarola, pranë Ponzas.


#Ferragosto ?? @mivabeachwear ?


A post shared by ?Michela Persico? (@michelapersico) on

?? #Palmarola

A post shared by ?Michela Persico? (@michelapersico) onLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *