• |
ide | kryesore

Reagimi i Kylie gjatë performancës së Travis në VMA është epik (Video)

Paparazzi, Slider

Kylie është një prej fanseve më të mëdha të muzikës së partnerit të saj, Travis Scott. Këtë e kemi kuptuar ne ga postimet në Instagramin e Kylie-t, pasi vendos këngët e tij në video-t që poston, promovon turet e tij etj. Por reagimi i Kylie-t, kur Travis u ngjit në skenën e VMA për të performuar i çuditi të gjithë. Edhe pse performanca e Travis ishte shumë energjike, Kylie thjesht u tund pak në ndenjësen e saj.

Kamera nuk e fokusoi gjatë, por ato pak çaste mjaftuan që interneti të shpërthente. Njerëzit në Twitter janë shprehur se reagimi i Kylie-t nuk ishte aspak normal dhe se ajo as nuk i dinte fjalët e këngës së partnerit.

 

Disa e kanë krahasuar me këtë Gif të Jay Z:

Disa me këtë moment të Hilary Clinton:

Ndërsa disa të tjerë me këtë:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu