• |
ide | kryesore

(FOTO) “Guroret e pushtetarëve po i marrin frymën Sarandës”

Lajme

Guroret në pronësi të pushtetarëve po i marrin frymën Sarandës, në kulmin e sezonit turistik.


Një qytetar ka postuar në adresën e Sali Berishës disa foto nga Qafë Gjashta në Sarandë, ku duken kamionë që transportojnë nga materiale nga gurore.


Berisha e cilësoi me ironi këtë situatë, si “dhurata e narkoqeveritarëve për qytetin e Sarandës”. 

Postimi i plotë i Sali Berishës: 

Dhurata e narkoqeveritareve per qytetin e Sarandes!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Po ndoth tani ne guroret e pushtetareve ne qafen e gjashtes Sarande…

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *