• |
ide | kryesore

Shqipëri-Izrael, masa të forta sigurie

Sport

Masa të forta sigurie në “Elbasan Arena” në kuadër të ndeshjes Shqipëri-Izrael e vlefshme për Ligën e Kombeve. Përtej forcave të shumta policore në terren, një helikopter i ushtrisë patrullon zonën nga ajri. Automjete të shumta të blinduara dhe jo vetëm, janë nisur nga Tirana drejt Elbasanit, ndërsa janë plot 670 policë të gatshëm në detyrë. Ndërkohë në stadium kanë filluar të hyjnë edhe tifozët e parë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu