• |
ide | kryesore

Video/ Dygolësh i Ronaldos, dorëzohet Sassuolo

Sport, Video

E vështirë është të fillosh, pastaj vazhdimësia është specialiteti i Cristiano Ronaldos. Pas tre ndeshjesh pa gol, portugezi shpërthen në të katërtën dhe shënon menjëherë dy gola. I CR7 edhe goli i dytë i bardhezinjve në ndeshjen kundër Sassuolos, që duhet të dorëzohet përpara supremacisë së Ronaldos, që vendos firmën edhe në 65.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu