• |
ide | kryesore

Sfida e bamirësisë: Mayweather dhuron 1000 dollarë për një të pastrehë

Sport, Video

Falë boksit ka fituar miliona dollarë dhe ka ndërtuar një perandori. Floyd Mayëeather ka shpenzuar shpesh shuma të cmendura, e madje duke e trumpetuar pasurinë e tij, por këtë herë boksieri amerikan ka shfaqur anën e tij më të ndjeshme. Pasi ka pranuar “sfidën” e bamirësisë #S4feChallenge, Mayëeather i ka dhuruar 1.000 dollarë një njeriu të pastrehë në karrige invalidi. Një xhest i bukur që është filmuar dhe publikuar në Instagram. Pastaj ftesa për tre VIP duke i kërkuar ta imitojnë: “Të përpiqemi të japim dicka në këmbim” është apeli i tij përpara se të “nominonte” komikun Kevin Hart, reperin Blac Youngsta e lojtarin e Lakers Lance Stephenson.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu