• |
ide | kryesore

Berisha nxjerr FOTO: “Taulant Balla në krah të një trafikanti kokaine”

Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar foton e kreut të deputetëve socialistë, Taulant Balla në shoqërinë e një personi sipas tij të dënuar për trafik kokaine. Berisha thotë se Balla pozon në krah të Maksim Beços, me precendentë penalë.
“Foto lajm: Taulant Bego/Jaris me bosin e kokaines Maksim Beço te arrestuar nga policia per trafik kokaine ne vitin 2015!” – shkruan Berisha.

15 Comments

 1. Po kot i bikemi ne qaf policis ne. Se sipas mendimit te ketij te pjerdhurit keta dhe e paskan njeriun e tyre dhe e paskan arrestuar ne 2015.

 2. duket qarte se eshte fotografi e montuar me fotoshop….

  Shiko tani kur te kercejne salikaret dhe te bertasin me te madhe pas bananes qe ju hodhi largqofti.

  1. xhimi edhe ty stalini si ramen ju ka montuar qe te jeni monstra.o derr gerron xhafa esht ne burg,po ashtu i biri i monstres rraja ti kur do te shkon ne vend.e qove dhe ti xhimi nga roshi i qimi per expertiz ne nje vend shum te zhvilluar foton dhe te doli me shpejt se rames montazh.bravo gjimi teni ik se roshi po te pret.vesh qitjonka si rama .

 3. Ca u bo ne ate mikun e Balles qe mori tenderin per rikonstruksionin e unazes se re dhe sheshin shqiponja ?
  A dini gjo kur do filloj puna ?

 4. Bravo POLICIA
  Bravo Fatmir Xhafaj qe nuk pyet ne se te arrestuarit jane miq te deputeteve.
  Ne kohen e Saliut, kta drogaxhinjtdhe u benin policeve dhe vete Mulit rreshtore ne mes te bulevardit.

 5. Pederastet e rilindjes do nxjerrin te pafajshem edhe Roshin e Griseldes, edhe Prengen, edhe Balilin, Markun, Tahirin, Bajrajt. Do thone nuk kishte kanabis, as avione droge. Madje Agron Xhafen do thone e persekuton politikisht Italia. Nuk eshte cudi te degjojme se parate e Check-up i merr opozita jo Vilma. Pjelle e ndyre qe per partine dhe udheheqesin saktifikojne edhe femijet e tyre. Kurse grate e kane per nder t’jua shkerdheje udheheqja. Tao Balla fytyrkatror i pjelle nga lopa

 6. Ju shkoi kot lavdo per Xhafen dhe policet e tij, qe gjoja bravo se nuk shohin se jane trafikante….
  Ja qe doli fotomontazh fotua e Palles!
  Bejini cicin tani fotos, komuniste dhe berishiste bashke!

 7. Sikfteret blu po i bien me dore po kenaqen me njeri tjetrin kur saliu del nga skutat e errta,na fol per martinin sali qe gezon me zenin dhe arminen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu