• |
ide | kryesore

VIDEO/ Plas sherri në “Opinion”, Flamur Noka përplaset me Blendi Fevziun

Lajme, Të fundit

U mbyll me tone të larta emisioni “Opinion” i kësaj të marte.
Shkak është bërë një debat mes moderatorit Blendi Fevziu dhe deputetit të PD-së, Flamur Noka.
Ky i fundit e akuzoi gazetarin se “i kishte mbyllur fjalën opzitës”, por Fevzoi ia ktheu se “ia kishte mbyllur vetëm Flamur Nokës”. Më poshtë video e debatit…

13 Comments

 1. Sikur ,sikur medja te bente taman punen e vet shume nga politikanet e sotem do ishin ish politikane .Medja di shume ti jape ato per publikun jo vetem kur nervozohen drejtuesit .Ta bejne praktike ,vizion ne sherbim te publikut.

 2. Blendi eshte me opjektiv ne opinione kur eshte jashte klanit dhe emisionit te tij ne OPINION. Emision i dobet dhe i njeanshem pershkak te servilizmit qe ka klani si tv ndaj pushteteve te koorruptuara

 3. Ca katnari!!!

  Jo kete shekull, por as ne jeten e pertejme nuk ka per ta marre ndonjehere pushtetin PD-ja e shpellarit te Vucidolit me katnare, maloker e homologe si ky ! 😀

  Na e futet nje here o shpellare! Moret dekada nga jetet tona mor primitive! Atehere kur ishim aq te ekspozuar nga nderrimi i sistemeve.

  Tani vete kohet po jua tregojne vendin! Halen!

  O produkte te shtimit te popullates gjate Diktatures!

   1. Tani, si me thene… mire se erdhe ne boten e vertete, ku ca e fusin e cave iu futet.

    Ideja eshte qe une nuk dua te ma fusi Noka. Se qe do ta haj diku, ajo dihet.

    1. ok te kuptuam o Altin qe e me qejf te ta fusin…rendesi ka qe te mos jete malok ai qe ta fut por nese nuk eshte malok mund te ta fusi dhe per se gjeri apo jo o kurve muti?

 4. Ikudo gjenduri fefzo me PS ME PD ME LSI
  ME LZHK,IPPP,ME PRESIDENTI,KRYEMINISTRIN KRYEPARLAMENTARIN MINISTRIN .KAME DEGJUAR SE VJEN NGA KLASA E TE PRESEKUTUARVE DHE ISH PRONARVE ATA PASURIT QE I KA DHEN BERISHA DHE I TAKONIN MOS TA HARROJ SE E COJNE NE TEPELEN KETA PASURIT JA MARRIN TR PASURIT DHE JA JAPIN I JAPIN I JA JAPIN TE VARFERIT FEFZO

 5. Ketij kollons se 5 te kuksit ja dhjeu bukur tullaci, ja nxorri bojen. Te tjera flsin ne publik , te tjera bejne ne realitet. Kush e theu 2 here greven e kuksit???? Noka. Ha nje mut tani o i pafytyre.

 6. fevziu eshte i njeanshem, e pohoi dje publikisht qe nqs sdo kishte qene ai te gjitha temat qe ngre opozita do beheshin nul. Fevziu ben zerin mediatik te opozites, cdo gje qe ngre opozita gjate dites fevziu e ben lajm mediatik ne darke dhe duhet pranuar qe ka pasur sukses. Kane ngjitur ne perceptimin e opinionin publik shume nga temat qe ka perhapur ne opinion fevziu.

 7. Administrator ti duhet te raportosh ne polici per racizem dhe percarje kombetare Atinin. Ka te dhenat e tij aty,kjo qe shpreh ky eshte krim i ndyre, duhet denoncuar. Veri jug gege toske jane njesoj shqipetar kudo ka te mire por edhe derra te tille. Po kur kombi te bashkohet po te shtohen edhe 2milion te tille qe po i fyen,cfare do besh o i zi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu