• |
ide | kryesore

Kush është bjondi misterioz që shkëmben puthje romantike me Arilena Arën (Video)

F1, Paparazzi

Arilena Ara në intervistën e saj të fundit në Shqipëri pranoi se krah saj qëndronte dikush, (bëhët fjalë për të dashurin e saj). Asnjëherë nuk ka folur konkretisht për të, por të gjithë menduan djalin që Arilena ka treguar më parë në momentin që publikoi foografinë me një djalë misterioz bjond.
Dhe këngëtarja në një intervistë rrëfeu se shumë shpejt do të zbulonte se kush ishte ai.

Dhe më në fund Arilena e ka mbajtur fjalën.

Është thjesht modeli me të cilin Arilena ka interpretuar në klipin e ri që sapo ka publikuar “I’ll Give You My Heart”. Kështu, gjithçka është kuptuar dhe është e justifikuar… edhe puthjet.

Vetëm pak ditë nga “Last train to Paris”, Arilena prezanton edhe një këngë tjetër, e cila do të jetë gjithashtu pjesë e albumit me këngë në gjuhën angleze. Darko Dimitrov, kompozitori me të cilin Arilena bashkëpunon prej disa vitesh, mban edhe këtë herë firmën për këngën e saj të re.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu