• |
ide | kryesore

Video/ Maradona kërcen përpara ndeshjes, por kur intervistohet…

Sport, Video

Vazhdon ëndërra e meksikanëve të Dorados drejt promocionit por këtë herë skuadra e teknikut Diego Armando Maradona, më shumë se për fitoren e arritur kundër Juarez, prodhon lajm për kërcimin madhështor të argjentinasit para ndeshjes dhe bllokimin e pësuar në intervistën pas saj.


Pas 2-0 ndaj Juarez, gjysëmfinalja e vajtjes së kampionatit meksikan të Kategorisë së Dytë, Pibe de Oro është intervistuar nga Espn por video ka bërë xhiron e ëeb, sepse argjentinasi mbeti i bllokuar për 11 sekonda para se të përgjigjej.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu