• |
ide | kryesore

Video/ Mahrez dyfishon rezultatin për Citizens

Sport, Video

Manchester City nuk ndalet dhe shënon edhe golin e dytë përballë Watford. Këtë herë është sulmuesi tjetër anësor i skuadrës së Guardiolës që realizon. Riyad Mahrez ka dyfishuar shifrat në minutën e 51, duke hedhur një hap të sigurtë për Citizens në forcimin e pozitave në krye të Premier League.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu