• |
ide | kryesore

FOTOLAJM/ Çfarë po bisedojnë kokë më kokë në kafe Gjiknuri dhe kreu i ARRSH

Lajme, Të fundit

Foton e mësipërme e ka publikuar në Facebook ish-kryeministri Sali Berisha. Aty shihen në një nga baret e Tiranës, ministri i Infrastrukturës Damian Gjiknuri dhe drejtori i Autoritetit Rrugor Shqiptar, Afrim Qendro.

Skandali i tenderit të Unazës së Madhe, loti i tretë i të cilës u fitua nga kompania DH ALbania me dokumenta të falsifikuara i ka vënë të dy nën akuzë nga opozita.


Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan: “Dami me Qëndron ne kafe klandestine por në kohe reale: Vodhëm, por na kapen me presh ne dorë! Si t’ja bëjmë??!!” – shkruan Berisha. ©LAPSI.al

11 Comments

 1. Paparaci plak ka filluar pune te re,do justifikoje pasurine qe ka vene duke vrare kercenuar nje popull te tere,sipas keti plaku tru rrjedhur ketu e kishin lene te bejne biseda ne publik per unazen,thua sikur nuk kane shtepi keta,o I fantaksur sali

  1. i pa emer e me mut ne tru. po bisedojn se ke ti qojn roshit. dy vllezrit e tu te mitur apo motrat gjelilit..kuptove o tru mut ,apo nuk te pelqejn keta dhe ja qon koqo kokdhjerit nen e moter ne zyr per treshe.

 2. Po ca po diskutojne?!
  Ke do shesin e ke do mbrojne?!
  Jo sot, se me kete prokurore dhe kete kryeminister asgje nuk ju hyn ne kembe. Por neser shkojne te dy ne burg. Me vjen keq per ata specialistet e komisionit te vleresimit te ofertave, se per keta qe moren leket burgu eshte pak. Makuteria e madhe te le pa gje, eshte nje shprehje.

 3. Keta te dy jane direkt per burg, pasi jane pergjegjesit kryesor per skandalin e tenderit. Eshte per tu habitur qe akoma nuk po arrestohen, madje Gjiknuri vazhdon i qete ndertimin e dy pallateve ne Himare te potami

 4. i pa emer e me mut ne tru. po bisedojn se ke ti qojn roshit. dy vllezrit e tu te mitur apo motrat gjelilit..kuptove o tru mut ,apo nuk te pelqejn keta dhe ja qon koqo kokdhjerit nen e moter ne zyr per treshe.

 5. Me thene te drejten je hall te madh jame.
  Jame pergjegjes direkt per shpallken fituese te firmes fantazem, dhe i gjati qe do merrte leket , do i shes shume shpejt.

 6. Skifterat anonim te ne nje goje te mbrojne saliun korbin e Zi nga bemat qe kane bere vete deri dhe vrasje per milionat qe ka ky Korb,te gjithe ju ne nje goje te saliu me vrap shishet neper duar se korbi do shurroje,mos ngatarroni rradhen,.ari stalini ziguri xixa fax te paret pastaj ju te tjeret,shpellaret e mutit

 7. Mire kishin dale jot moter me gruan mbreme o i pa emri i -ridhjerjes-i pyete sa mbaroj shurren doktori ju vuri -stetoskopin-por dyshoj qe vuanin nga fundi i barkut se i kishin te lodhura shume ,prandaj ju futi sonden ate here u qetesuan .

 8. Ti Stalin dole I pari kete jave per mbajtjen e shishes qe saliu te shurroje rehat,ti more kelyshi I kurves per vendin e pare qe te dha saliu dhe ky kerkoi qe motrat gruan mamken te shkonin per relaks te shpellaret e maloket,ka vlera vendi I pare,per ty ka nje surpriz te pret ne krevat idhulli

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.