• |
ide | kryesore

Aksident në Fushë-Krujë, krijohet trafik pas bllokimit të autostradës

Lajme, Të fundit

Një makinë dhe një kamion janë përfshirë në një aksident ditën e sotme në Derven të Fushë-Krujës.


Prej këtij aksidenti është bllokuar dhe autostrada. Mjaft makina kanë mbetur të bllokuara në trafik për shkak të këtij aksidenti.


Nuk dihet ende nëse ka patur persona të lënduar. Forcat e policisë ndodhen në vendngjarje për të hetuar rrethanat e aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.