• |
ide | kryesore

Aksident në Fushë Krujë, një i plagosur

-Instant, Arkiva, Lajme

Një shofer në Fushë Krujë ka përplasur me automjet një të moshuar. Bëhet se pasi u godit nga automjeti që drejtohej nga G. B., 72-vjeçari është dërguar në Qendrën Shëndetësore Fushë Krujë ku po merr kujdes shëndetësor. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu