• |
ide | kryesore

Këngëtarin e zë gjumi në mes të emisionit (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Gjatë një interviste live me ‘Morning Show’ në Australi  Micheal Bolton i ka habitur të gjithë.


Këngëtarin e ka zënë gjumi në mes të intervistes. Teksa dy moderatorët i tërhiqnin vëmendjen duke i folur nga ekrani Micheal ka filluar ti mbyll sytë dhe ti mos ju përgjigjet atyre.  Në një moment ai hapi sytë dhe tha ‘Po bëhet qetësi’ dhe më pas i mbylli sërish. Kjo video tashmë po bën xhiron e rrjetit duke marrë edhe mijëra klikime në Youtube.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu