• |
ide | kryesore

Rikthehet Gossip Girl

Paparazzi, Slider

Për fansat e Serena van der Woodsen dhe të “Gossip Girl” ka një lajm të mirë, seriali mund të rikthehet me një kapitull të ri.

Gjatë prezantimit të programeve, presidenti i “CW”, Mark Pedowitz deklaroi: “Po e diskutojmë. Nuk e di se si mund të arrijmë në një ribërje, por gjithçka varet nga “Warner Bros” dhe producentët ekzekutivë Josh Schwartz e Stephanie Savage.

Episodi i parë i “Gossip Girl” u transmetua në vitin 2007, në SHBA, dhe përfundoi në vitin 2012, duke u bërë një serial ikonë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu