• |
ide | kryesore

Video/ Milan rikthehet në lojë me Piatek spektakolar

Sport, Video

Atalanta befasohet përpara se skuadrat të zbrisnin në dhomat e zhveshjes nga i zakonshmi Krzysztof Piatek. Sulmuesi polak vazhdon të shënojë me intensitet të lartë, që kur mbërriti tek Milan për të zëvendësuar Higuain. Gol spektakolar dhe me peshë i sulmuesit, që mund Berishën dhe kthen kuqezinjtë në vendin e katërt përsëri.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu