• |
ide | kryesore

Video/ Rama injoron politikanët kosovarë, qëndron duke folur në telefon

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ishte i ftuar ditën e sotme në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës në Prishtinë.

Rama duket se me qëllim ka shmangur disa prej figurave politike më të njohura në Kosovë si kryetarin e Kuvendit, Kadri Veselin dhe presidentin Hashim Thaçi.

Rama qëndron për një kohë të gjatë në telefon duke u kthyer sa majtas e djathtas, por duke mos i dhënë vëmendje askujt. Ky reagim indiferent dhe i pasjellshëm i tij i ka bërë mjaft përshtypje komentuesve, të cilët nuk i kursejnë kritikat për të.

Momentet kur Edi Rama injoron Kadri Veselin dhe politikanet tjerë të Kosovës!

Momentet kur Edi Rama injoron Kadri Veselin dhe politikanet tjerë të Kosovës!Çfarë mendoni ju për këte veprim të tij?

Publiée par Zeri sur Dimanche 17 février 2019

22 Comments

 1. Shkodranët kur dun me të nemur kanë një shprehje: T’hyft vetja n’qef.

  Kështu ka ndodhur me këtë idiot adoleshent edvin drogën.

 2. Ne fakt Ramen ndonese e kane ftuar si kryeminister te Shqiperise e jo si individ, askush nuk e pjerdh! Koshient per kete, surrelsi bo sikur flet ne telefon me Spiropalin..

 3. Rrofsh Autentiku,se ma hoqe merakun.E kishe n’dysh,asht me Spiromamicen,me Ballukun (ishi i bashkise Tiranes),apo me Ficon…

 4. Prandaj dhe z.Haradinaj e quajti qenef mashkull artistin tone deshtak drogaxhi! HHAHAHAHA

  Te shkoje te rrosh, dosh, frrok, ndokaj, e te qihet ne byth!

 5. Ky qenef, ka qenefosur tere shqiperine, e mbahet si lider i qenefit, kete ia tha Ramushi km i Kosoves, por jo me qellim ironik, por me qellim pastrimi. Kete pastrim e ka nisur populli e do e bitisi.

 6. Ja dhe spin i qeverise e zbuti skandalin e radhes medemek me nje tjeter skandal. Lajmi ishte qe politika kosovare injoroi Ramen ne ceremonine e pavareseis ne kuvend sepse e lane si “ qenef” qe thote haradinaj , pa i dhene mundesi fjale. Vrane mendjen rilindasit qe vetem kete pune kane bere keto 5 vjet, dhe i thane shefit – fol non stop ne telefon tani qe te themi Rama injoroi politikanet e Kosoves, jo politikanet e Kosoves Ramen. Ky eshte qenef e shkuar qenefit se eshte nje humbes i madh e i konfirmuar tashme, po pse nuk e moren vesh keto portalet kurre se cfare eshte spin e cfare eshte lajm. Nje pallosh qe hyri e doli nga qeverisja pa kuptuar asgje . Tani dhe eshte shemtuar e trashur nga palumturia dhe deshtim e sidomos nga substancat dhe nuk eshte rehat as me trupin e vet .

 7. Kjo eshte fytyra e vertete e tere qeverise te drogaxhinjve.Ai fliste me -centrifugen qe ti dergonte sa me shpejt -Dozen-se po dilte narkoza ne mes atyre p[olitikaneve prandaj ishte bere -ipritur ne trurin e vogel-.

 8. JO ME GJATE SE DJE BERA NJE KOMENT PER KETE HORRE DHE I THASH HARADINAJT MAS TA PRANOJNE KETE KARRAGJOS NE KOSOVE. KY ESHTE NJERIU QE NA BINTE NE TIRANE DHE I JEPTE CELSIN KENGETARIT SERB NUK U BE NAMI ES I DHE CELSIN POR E KA PASUR LOJE TE PREGATITUR.KY KARRAGJOZ THOSHTE NE 2007-2008 QE RRUGA E KOMBIT STE CONE GJEKUNDI PER KETE KOSOVA ESHTE HIÇGJE KY PERSON KA PREGATITUR NDARJEN E KOSOVES VETEM E VETEM TE MBAJ PUSHTETIN NE SHQIPERI KY DO JEPTE KOSOVEN VERIUN E SHQIPERIS DHE TIRANEN ME SHQIPERIN E MESME QE VETEM PER 20 VITE TE QENDRJ KRYEMINISTER NE VLOR DHE PASTAJ JUGUN TJA ANEKSOJ GREQIS NE MOMENTET E FUNDIT TE TIJ KY DHE VETEM KY ESHTE DHE MBETET PROJEKTI I TI PER KETE NUK EKZISTON KOSOV SHQIPERI FAMILJE FEMIJE VLLEZER MOTRA E JOME GRA KY BENE PJES NE DHAMPIRET MBANJE MEND KY NJERI BENE PJES TEK DHAMPIRET KY NUK NJHE LIGJ KANUN MORAL GJAKE THAREFIS FE IDE DHE KRAHIN ÇDO LEVIZJE E BEN NE SHERBIM TE PUSHTETIT POR DHE PER PUSHTETIN NUK KA SHUME NEVOJ E BEN PER HOBI KY DONE TE PROVOJ ÇDO GJE DHE PO I PROVON NE KURRIS TE KOMBIT SHQIPTARE KY DUHET TE IZOLOHET TE MOS DAL JASHTE SURRELES FARE .JO ME NE KOSOVE E ME GJERE ESHTE I RREZIKSHEM PER TE PERHAPUR VESET ME TE KEQIJA QE I PERKASIN NJERZIMIT OSE ME MIRE NUK I PERKASIN NJERZIMIT..TEPER TEPER I RREZIKSHME PER EPIDEMI…………………….

 9. Ka të drejtë komentuesi Kroi.

  Edvinin e kanë abandonuar në Festimet e Pavarësisë së Kosovës, dhe me këtë gjestin e telefonit po bën lajmin se është ai që i ka injoruar të tjerët.

  Por, po të shikohet me vëmendje video askush nga të pranishmit nuk ia hedh sytë edvinit, gjë që mund të ketë ndodhur edhe më parë ku edvini është trajtuar jo si kryeministër, por si një zyrtar i nivelit mesatar.

 10. Besoj e pane morrat ekuq liderin boteror. Kujton se te gjithe shohin ate mender…. sic tha heroi Haradinaj.
  Asnje nuk e dhjeu e nuk i dha doren.
  Turpi Kombit.

 11. Stalin xixa dhe shpellare gjoja kosovare dhe nje here tjeter rama ju terhoqi ne vorbullen e talljes qe ju ben juve,si te zgjuar qe jeni ai ju gjeti pune dhe per dje,Stalin xixa e kuptoni sa shpellare jeni kur beni sikur po mendoni si ta paraqisni ramen keq,kur ne nje kohe ai nuk e rruan fare,se ai jeton per vete dhe jo per ju qe pastaj ju te mereni me te,Stalin e xixa e pyetet saliun per protesten dhe cfare do beje saliu me mandatin se skifteret jane shqetsuar per saliu mos e rrasin brenda

 12. Eshte thjesht nje reagim, per vendin ku e kane lene, qe eshte 4-5 njerez me larg se presidenti Thaci. Tani dhe kosovaret po e njohin pafillon tone, dhe e neglizhojne me pak stil. Nuk eshte situate pozitive. Eshte pak denigruese, asnje shqiptar nuk duhet te ndjehet mire ne kete rast, por fajin duhet ta kerkojme tek ky i gjati yne.

 13. Vazhdon tallja e bythes me komentues shpellare e skiftera te rinj,mbas protestes madheshtore qe u pershendet nga perendimi,skiftere mos pushoni duke share ramen,prap reklame I beni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu