• |
ide | kryesore

Braçe-Bashës: Nuk keni mbështetës sepse keni vrarë dhe vjedhur

Lajme, Të fundit

Zv.kryeministri Erion Braçe ka reaguar pas protestës së organizuar nga opozita ditën e sotme. Ai ka shkruar në rrjetet sociale se Lulzim Basha dhe PD nuk ka popull që e ndjek.

Sipas Braçes PD ka vjedhur dhe vrarë popullin si askush më parë, për këtë arsye nuk kanë mbështetës.


 

 

16 Comments

  1. Vetëm nga Durrësi erdhën në Tiranë sot mbi 10 mijë protestues.
   Spurdhjaku enverist Braçe quan “popull” vetëm hajdutët e xhepave e trafikantët si vetja apo si ti trushpëlari stalinist.

 1. MASAKRA E 2 PRILLUT 1991 ME SHKODER ME 4 TE VTARE JUK HARROHET O ERJON PORDHA!
  MINISTER RENDI GRAMOZ RUCI!

 2. Prandaj perdorni gaz lotsjelles ju dhe dilni si skutha nga Parlamenti? Kur Luli ka Vrare, pse lind nevoja te vjedhesh vota o mi halesh???

 3. Ti nuk di te numurosh o moter dhe grua qire .Oautik.Ti nuk di tabelen e shomezimit o rop qire jo te percakosh sa protestues ishin ,

  1. u ktheve nga protest ti… jo per gje por me kishte marre malli .
   I ke syte e mufatur nga gazi lotsjelles ? Ska gje se mire te ben.
   Te kam thene , mos u sforco se helbete burre me moshe te thyer je .. dhe nuk i dihet , na le shendene.

   he mo mos u merzit se nje mut ne koke te bera , sikur te bera gje te madhe..

 4. Per te gjith moter qiret e kuq dhe bilin blaqe meqe ju duken pak do porosisin disa zezak qe tja u ngopi mir vrimat e rrace tuaj

 5. O miu i halese, o hajduti i xhepave, o langaraq i lagunes, o shtupa e bithes se Rames. qe kerko te na dalesh mburoje e maskarait, e maskaralleqeve te bandes tuaj, kjo dihet, por qe te nenvleftesosh protesten, tregon qe je dyzuar e mos qofsh shejtani i tere maskaralleqeve te partise tende, sepse shkurtabiqet jane vellezerit e shejtanit, por keto shejtanlleqe nuk te ecin, e nuk do ju ecin, sepse ju jeni diskretituar ne popullin qe e pergojo goja qe dalin vetem felliqesira rilindase. Mos po qan postin qe ske shume kohe per kompensim, e do te shtyshe vendin e karrikes, por shume shpejt do shkosh bashke me te marrin e partise qelbesiste ne Pi,,,,te sateme.

 6. Panoramat e Brace hajdut xhepash, jane si panoramat mashtruese te Rames, per ekonomine e vendit. Keto qe ka nxjerre mashtruesi si pamje jane te ores 10 e 15 min, andaj mos bej propagande o kelysh i kuqaleve te degjeneruar.

 7. U ktheva dhe tani kam prane motren dhe gruan tende ketu sapo jane kthyer nga Berati.Meqe jam i lodhur po me bejne masazh ,po ma marrin dhe ne goje o morr i kuq .Paskan kadigorine e shtate per gojore qenkan me patente nderkombetare.Mos u merzit se do jua bej punen tamam pavaresisht se me lotojne syte pa merak.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu