• |
ide | kryesore

FOTO/ Paperumma, gafa e portierit të Milan shpërthen ironinë e web

Sport

Donnarumma nuk ka patur jetë të lehtë në Milano, sidomos pas telenovelës që shkaktoi për rinovimin e tij me Milan dhe përfshirjen në negociata edhe të të vëllait, si portier i tretë i kuqezinjve. Nga ai moment cdo gabim i portierit të ri është shënjestruar egër në rrjetet sociale, me ironi therëse e tituj qesharakë. Nuk mund të ndodhte ndryshe pas gafës në Empoli ku Donarumma u bë Paperumma duke i dhuruar golin Defrel pas 30 sekondash lojë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu