• |
ide | kryesore

FOTO/ Denoncimi i fortë te Berisha: Admir Murataj nuk u vra nga policia

Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha hedh dyshime të forta se Admir Murataj nuk është vrarë nga policia. Nëpërmjet mesazhit të një qytetari, Berisha shkruan se vendi ku ka ndodhur vrasja nuk ka fushë pamje për policinë. Sipas denoncimit, makina e policisë që pretendohet se është përplasur me grabitësit nuk ka asnjë gërvishtje. Në mesazh pretendohet se Murataj është vrarë nga shokët e tij.

Reagimi i plotë i Berishës:

Hidhet poshtë me prova të pakundërshtueshme pretendimi i policisë se ajo ka ekzekutuar Admir Murataj! Lexoni mesazhin, pyetjet gozhduake dhe shikoni fotot e ekspertit dixhital. sb

“Pershendetje Zoti Berisha

Si ka mundësi qe lajmet thojn qe ka gjujt policia kur ktu nuk ka fushë pamje fare. Policia nuk ka pas asnji shanc te gjuj sepse aty esht nje pjes e ngritur si tip kodre edhe nuk te lejon te shikosh fare

Policia mashtron ajo as qe është afruar aty e jo me te hap zjarr dhe te vras nji nga grabitesit nuk ka fush pamje. Mikrobusi i policisë nuk ka asnjë gërvishtje jo me ç’pim nga plumbat. Eshtë e sigurt qe Admir Murataj esht vrare nga shoket e tij”.

57070907_1253567191470852_8330684975829483520_n57368688_1253567174804187_6645031687925268480_n57585100_1253567144804190_5366344710438780928_n

11 Comments

  1. Salih ke pjerdhur prap harrove te perdoresh fjalen magjike,anonim doktor,kjo tregon qe mendja te ka lene per fare o Bisturia

    1. Por ka disa parazitë tastiere që paguhen me taksat tona të cilëve Dr Saliu jua prish gjumin, si komentuesit me pagesë të turnit të tretë sipër komentit tënd.

  2. Cdo gazetar me mend ne koke lutet ta kape i pari statusin e saliut, te pakten te thote qe e zbulova te verteten para gazetareve te tjere, se para saliut nuk ka shans njeri. Edhe krye-rilindasit e ndjekin saliun, per te pare se ku po ja fusin skutho-rilindasit.

  3. Ju qe mundoheni ta mbroni kete agjentin Bisturia,ruaji trute per pjesen tjeter te jetes o shpellare brenda e jashte vendit,ky ngatarroje djalin sa e detyroje te martohej me kushuriren beri dhe dy femije,pastaj I tha ndaje se nuk na hyn me ne pune kushurira,dhe dil dhe gjeje nje tjeter por gjeje nje tip kurve si armina

  4. Ti qifshin tan robt e shpis e qa ke kurva ne shpi e gjith fisin ty e ata qe shajn shpellaret more bir prostitute dhe mos shkruaj me se i bje pishman pse ke dal prej asaj bir shpumes pasi mama jote ka deshtuar me dhjetra her pasi e ka tradit kurvellekun dhe me gomer

  5. mbaeni mend po nuk e beri hero demokracie kete sala, do ti bej dhe nje bust e ta perkujtoj cdo vit. sa njeri vari kars qe eshte, po ca rendesia ka kush e vrau, nje bastard me pak ne kete bot.

  6. Po te ishte per Salen ai e ke treguar se qar ju ben bijeve te kurvave drogemeneve hajduteve, nuk ju kujtohet qe vari tre vete ne Fier ne litar more horra,para se te shkruani siq ju thot Edvin droga dhe Gramoz krimineli shifni historin ooo qorra injorant.

  7. Vazhdoni qihuni per salihu agjentin Bisturia,por tani qihuni dhe me fort qe ta gezoni udheheqesin tuaj mor shpellare e skiftera

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu