• |
ide | kryesore

Video/ Shikoni supergolin e Messi: Barcelona shënon të tretin

Sport, Video

Nuk ka një pa dy. Lionel Messi, vetëm shtatë minuta pasi shënoi golin e parë në karrierë përballë Liverpool, realizon edhe të dytin personal dhe të tretin për Barcelonën, që sheh fare pranë finalen e Champions League. Argjentinasi ka shënuar në minutën e 82, duke i dhënë tashmë fare pak shanse të kuqve të Jurgen Klopp për ndeshjen e kthimit javën e ardhshme në Anfield Road.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.