• |
ide | kryesore

Gjesti prekës i Cristiano Ronaldos, i realizon ëndrrën Joseph-it të vogël

Sport

Kampionët e vërtetë duken në fushë dhe jashtë saj. Cristiano Ronaldo, për disa orë, ka lënë mënjanë polemikat për Florenzi dhe humbjen e Juventus në Romë. Ylli portugez ka zgjedhur të realizojë ëndrrën e një tifozi të tij të vogël nga Bristol, i cili në 2013-ën është diagnostikuar me një sëmundje të rëndë, për të cilën ende vijon trajtimin.

Sot në Continassa, tifozi 10-vjeçar Joseph, ka takuar idhullin e tij CR7, me të cilin ka bërë edhe një foto ku shfaqen të buzëqeshur. Një takim surprizë që do të mbetet përjetë i gdhendur në zemrën e tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu