• |
ide | kryesore

Pas vrasjes në bllok, a ka ndryshuar diçka në lidhjen e Elvana Gjatës dhe Ervin Matës?

Paparazzi, Slider

Vrasja në bllok tronditi jo pak opinionin publik. Kjo ngjarje u komentua edhe më gjatë pas përfshirjes së këngëtares Elvana Gjata dhe zbulimit të fejuarit të saj sekret. Të shumtë janë personat që kërkojnë të dinë nëse lidhja mes Ervinit dhe Elvanës vazhdon të jetë po e njëjtë. Sipas mediave të ndryshme, raporti mes çiftit ka qënë në krizë. Këto aludime u shfaqën për aryse se Elvana hoqi nga gishti unazën e fejesës. Diçka që ra në sy pas rikthimit të Elvanës në koncerte dhe evente të ndryshme. Por ditën e sotme këngëtarja në një farë mënyre i ka dhënë fund aludimeve duke postuar një foto në rrjetin e saj social “Instagram” ku shihet qartë unaza me gurë diamanti. Ky mund të jetë një konfirmim nga ana e Elvanës se dashuria dhe lidhja me Ervinin  ende nuk ka përfunduar.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu