• |
ide | kryesore

Dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të shoqes, në pranga 39-vjeçari

Lajme

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 39-vjeçar, i cili akuzohet për dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, 37 vjeçe.


Sipas informacioneve të bëra të ditura në deklaratën për shtyp të Policisë, i ndaluari është shtetasi me inciale E.A., i cili është arrestuar në flagrancë.


Materialet proceduriale i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së parë në Durrës, për ndjekjen e veprimeve të mëtejshme dhe dhënien e pretencës për masën e sigurisë ndaj agresorit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.