• |
ide | kryesore

Unaza e Meghan Markle tërheq vëmendjen

Paparazzi, Slider

Dukesha e Suseksit Meghan Markle, ka debutuar me një unazë të re diamanti në gishtin e saj së fundmi, përpara fansave të familjes mbretërore. Kjo është parë si dhuratë e re për të.Sipas tyre kjo unazë me diamante  e që i takon familjes mbretërore, mund të jetë dhurata e përvjetorit të martesës nga Princi Harry ose e lindjes së fëmijës së tyre të parë, Archiet.Dhe në të vërtetë, revista Elle ka konfirmuar nga burime të familjes mbretërore të Britanisë së Madhe, kjo unazë është dhuratë e përvjetorit të parë të martesës së çiftit.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu