• |
ide | kryesore

Ermal Hoxha dhuratë me vlerë 14 mijë euro Rezarta Shkurtës

F1, Paparazzi

Cartier prej kohësh është një prej aksesorëve luks më të pëlqyer nga njerëzit, por me një shifër jo mjaft të përbllueshme për të gjithë. Në mesin e perosnazheve që disponojnë një “Cartier” është bërë pjesë edhe Rezarta Shkurta. Nëpërmjet një postimi ajo lë të kuptohet se është një dhuratë nga bashkëshorti i saj Ermal Hoxha. Një byrzylyk me vlërën e 10 mijë eurove dhe një unazë 3500 eurove. Fundja diamantet janë shokët e ngushtë të një femre e si mund të mos jenë të Rezartës, gruas së nipit të ish diktatorit Enver Hoxha.


11 Comments

 1. Vetem ne Shqiperi gjejne hapesira kto fenomeme ..ne gjithe boten familjet e diktatoreve jane ne hije ose me keq zevendesojne mbiemrat ..ky popull i ka keq punet .,i mban si vipa kto niprat e djallit ..Djajte kane per zgjatur edhe per shume kohe agonine dhe mizerjen se sdine ti dallojne ..popull i mbarum

 2. Mos i gezofshin ishallah.I pagofshin ke pjellat e tyre.Mire ja bbejne ketij populli budalla qe nuk mer armet me i zhduk si Causheskun e Rumanise.Pa revolucion nuk ka LIRI. thotë:

  Hyrka

 3. Mire e kane, Hetohen Pleqte qe shesin rigon rrugeve e keta baxhellat me leket e droges bredhin rrugeve..Zaten i ngriti Ramua me kuc e me mac qelbesirat e Merhumit!

  1. Nuk i ngriti Rama, se ne fakt nuk u ulen fare as edhe nje minute te vetme..
   Me komente e me llogje kafenesh qe merremi ne si popull hak e kemi , fajin e kemi ne dhe vetem ne si popull , s‘ na e ka askush tjeter, se jemi te pazote dhe si te tille shperblehemi me shkerdhatokraci ne vend te demokracise te cilen e meritojne popuj te tjere ne Europe a gjetke.

 4. sikur I kap ligji antimafia keto, apo nuk duhen sekuestruar pasurite e ketyre qe merren me droge ne shqiperi, vetem atyre qe e shesin jashte shtetit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu