• |
ide | kryesore

Washington Post: Shqipëria zgjedhje mes trazirave politike

Lajme, Të fundit

Gazeta amerikane “Washington Post” duke iu referuar agjencisë Associated Press shkruan se Shqipëria po mban zgjedhje lokale mes trazirave politike.


Sipas Washington Post, Shqiptarët po votojnë për të zgjedhur kryetarët e bashkive dhe këshillat e qytetit, mes një konflikti të tensionuar politik me opozitën që bojkoton zgjedhjet lokale.


Gazeta amerikane me pas njofton lexuesit e saj se opozita e konsideron qeverinë të korruptuar dhe të lidhur me krimin e organizuar ndërsa kërkon zgjedhje të reja parlamentare.

6 Comments

  1. Ju nga mijera km larg mund ta quani dite te tensionuar. Per ne te ketueshmit eshte dite horror. Dita kur pas 30 vjetesh u rivendos precedenti i zgjedhjeve pa opoziten. Gezuar e te na rroje kjo dite!
    Une per vete e zhduka me boje te zeze nga kalendari.

  2. Dite e zeze per shqipetaret. O Gano o bythe grua e moter qire. Prandaj shqiperia eshte e fundit ne te gjitha standardet. Po votohet per mos zhdukjen e bukes se femijeve.
    Pa reprezalje 1p % do votonin. Keto do ishit ju qe e keni fytyren si majmuni ju qe jeni nga 1.5m shtrembaluqe te peshtire ne fytyre dhe qe nuk beni as per tu qire. Ju shtrembese bythe medhaja qe merrenu me llafe qe nga koha e zyrave te kuadrit qe masakronit ata antikomuniste me spiunlleqe. Kurva te ndyra. O zot cfare mund te them…

  3. Ju qifte gomari. Edvin, Linden dhe Alfred moisiun me shoke. Cfare M… i madh peskeni qene🤮🚽🤮🚽🤮🚽🤮

  4. Ju qifte gomari. Edvin, Linden dhe Alfred moisiun me shoke. Cfare M… i madh peskeni qene🤮🚽🤮🚽🤮🚽🤮🤧🍆🌶🐷

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu