• |
ide | kryesore

Mesazhi që shpërndan Basha një ditë para protestës

Lajme, Të fundit

Një ditë para protestës së lajmëruar nga opozita në Tiranë, kreu i PD-së, Lulzim Basha shpërndau një mesazh në rrjetet sociale. Ai bëri thirrje për bashkim kundër asaj që e quan diktaturë e krimit.

“Nesër me #8korrik në orën 20:00, bashkohemi të gjithë në Tiranë si njerëz të lirë me dinjitet, prindër, motra, vëllezër, bij e bija shqiptarësh kurajozë, të gjithë bashkë kundër diktaturës së krimit, në mbrojtje të lirisë dhe dinjitetit, për familjet dhe fëmijët tuaj, për #ShqipëriaSiEuropa! Asnjë hap pas! #RamaIk” – shkruan Basha. ©LAPSI.al

4 Comments

  1. Bashe , dakort me protesten, por ca do thuash, ca do premtosh….?
    Edhe dicka , – nuk besoj se do besh nje gabim te dalesh me monen perkrah ….!!!!
    Risi te reja o Bash, risi te reja, se ato qe perserit ti jane te mykura

  2. Neser ne proteste,por jo per familjet tona por per familjet tuaja o Bash se ju po ju vjen era burg dhe e vetmja mundesi te shpetoni eshte kaosi dhe rremuaja,po pate bythe dhe nuk je i perlare ne pislliqe uluni ne dialog dhe hyni ne zgjedhje,pasi me protesta edhe ti e di mire qe nuk fiton gje,mos shpresoni kot se nuk do arrini ta destabilizoni vendin,ne burg do shkoni ta gjithe qe keni vjedhur dhe vrare dhe i pari do hyje presidenti…

  3. Pabuks vazhdon te komentosh me urretje o shpirt keq..Rilindjen mbroje re ashtu mbron edhe perdhunuesit tuaj..Te pelqen e vazhdo mbroni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu