• |
ide | kryesore

Dy aktorët e Disney, të dashuruar me njëri-tjetrin

Paparazzi, Slider

Të dy janë ndër aktorët më të preferuar dhe më të dashur për publikun.

E kemi fjalën për Kevin i cili ka luajtur në “Home Alone” ose ndryshe “I vetmi në shtëpi”, ju ndoshta nuk e dini por ai ka qenë i lidhur për tetë vite me aktoren Mila Kuins, I cili më pas është ndarë por nuk mund ta besoni se me kë është i lidhur ai tashmë. Ai është i lidhur me aktoren e preferuar Brenda Song, aktoren që luajti rolin e London Tipton në “The Suite Life of Zac & Cody” dhe rrjedhimisht në “The Suite Life on Deck.” Çifti është bashkë që prej 2017-s, por e kanë mbajtur lidhjen private, aq sa kanë mundur. Brenda ka deklaruar për Entertainment Tonight në fillim të vitit se të qenit aktorë që në fëmijëri ishte një prej gjërave që i bëri bashkë atë dhe Macaulay.

“Duke pasur parasysh se kemi aktruar që në fëmijëri, s’kemi as pse flasim rreth kësaj teme. Thjesht shohim njëri-tjetrin në sy, pohojmë dhe kuptojmë.”- është shprehur ajo.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu