• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Me maska dhe leva, si ndodhi grabitja në Gjirin e Lalzit

Lajme, Të fundit

Dy persona kanë kryer gjatë natës së kaluar një grabitje spektakolare në zonën e Gjirit të Lalzit. Autorët e maskuar kanë grabitur fillimisht një automjet tip Range Rover dhe atë e kanë përdorur më pa edhe në grabitjen e kasafortës me para të një supermarketi.

Makina luksoze ishte e parkuar vetëm pak metra larg një vile te Gjiri i Lalëzit dhe i përkiste një 55-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur në një zonë mjaft të populluar, ku shumë politikanë të njohur dhe biznesmenë kanë vilat te Gjiri i Lalëzit. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu