• |
ide | kryesore

Aksident në aksin Peqin-Elbasan, 2 persona të plagosur

Lajme

Një aksident automobilistik ka ndodhur në orët e pasdites së sotme në aksin rrugor Peqin-Elbasan.

Mësohet se një automjet i tipit “Volksvagen” dhe një tjetër i llojit “Seat” me targa AA 738RC, janë përplasur dhe kanë pësuar dëme të konsiderueshme.


Sipas informacioneve paraprake të dhëna nga dëshmitarët okularë, si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur dy persona, që janë transportuar drejt Spitalit për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu