• |
ide | kryesore

Bleona dhe Alban Ramosaj , lakuriq në Ibiza ( FOTO)

Paparazzi, SliderKëngëtarja Bleona Qereti po i kalon pushimet në Ibiza së bashku me këngëtarin Alban Ramosaj dhe stilisten Aurela Hoxha  si dhe nën shoqërin e  modeleve të shumta shqiptare.

Në postimet e fundit,  Bleona dhe Albani  janë shfaqur plotësisht lakuriq.
Ka qenë Bleona ajo që ka postuar një video duke filmuar Albanin në det teksa valëvit mbathjet ndërsa ajo vetë është hedhur në det vetëm me mbathje .Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *