• |
ide | kryesore

‘Mendoja që një fëmijë do ta zbuste’, deklarata e re e babait të Meghan

Paparazzi, Slider

Ai kishte heshtur që nga lindja e nipit të tij, “me shpresën se ardhja e një fëmije do të zbuste Meghan dhe Harry”.

Por ai tha që kjo nuk ndodhi dhe tani Thomas Markle  ka rifilluar të sulmojë vajzën dhe dhëndrin e tij.

Babai i Meghan shpërtheu për Daily Mail të dielën në një deklaratë kundër çiftit mbretëror. “Unë do të doja që ata të më dërgonin të paktën një foto të nipit tim, kështu që mund ta vendosja atë në një kornizë pranë asaj që kam me vajzën time. A nuk është ajo që do të bënte ndonjë gjysh? Megjithatë, ata vazhdojnë të më injorojnë, unë i dërgova Meghan një letër përmes këshilltarit të saj financiar në Los Angeles, por as nuk e di nëse ajo e mori atë “.- është shprehuar ai.

Tashmë protagonisti i polemikave të shumta me rastin e martesës së Meghan dhe Harry në vitin 2018, për të cilin ai nuk mori pjesë për një sulm të dyshuar në zemër, edhe pse ai tani pretendon se nuk ka marrë kurrë një ftesë zyrtare, Thomas Markle nuk ka më marrëdhënie me Dukeshën e Sussex.

Ish-aktorja mbajti kontakte vetëm me nënën e saj Doria, e divorcuar nga Thomas kur Meghan ishte ende e vogël. Doria ishte e pranishme në dasmë dhe në lindjen e Archie, ku u takua me mbretëreshën disa herë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu