• |
ide | kryesore

EMRAT/ Identifikohet viktima dhe autori i krimit në Bulqizë (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Sikurse u raportua më parë, një i ri ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në qytetin e Bulqizës pas një sherri me thika.

Nga informacionet paraprake mësohet se viktima është 21-vjeçari, i identifikuar si Arlind Pasha, I vrarë për motive të dobëta nga shtetasi Fatjon Keta.


Policia ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të vrasjes.

Po ashtu, janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore rreth zonës me qëllim kapjen e autorit.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu