• |
ide | kryesore

E dashura e re e djalit të Beckham, ngjashmëria me të ëmën

Paparazzi, Slider

Brooklyn Beckham ka një të dashur modele të re mahnitëse – e cila ka një ngjashmëri të frikshme me nënën e tij Victoria Beckham.

Ylli i Instagramit, Brooklyn, 20 vjeç, është duke takuar 27-vjeçaren, Phoebe Torrance, vajzën e ish-heroit të golfit Ryder Cup.


ÇIfti kanë shijuar një sërë takimesh, dhe janë fotografuar në krahët e njëri-tjetrit në dhomën VIP në klubin në Londër Ëellington muajin e kaluar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu