• |
ide | kryesore

Tjetër aksident i rëndë, makina përplas 80-vjeçarin te Shkëmbi i Kavajës

Lajme, Të fundit

Një tjetër aksident i rëndë ndodhi pasditen e së dielës rreth orës 18.30 në autostradën Kavajë – Durrës afërsi të “Shkëmbit të Kavajës”.

Sipas informacioneve të para që jep policia mësohet se një automjet tio Volkswagen me drejtues D.Gj. ka përplasur për vdekje një këmbësor me iniciale R.D. rreth 80 vjeç.


Dyshohet se viktima i ka prerë rrugën automjetit. Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po hetohet për të. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu