• |
ide | kryesore

Rafael Nadal i jep fund beqarisë

Paparazzi, Slider

Rafael Nadal është martuar me partneren e tij, Mery Perello, me të cilën është në lidhje qe 14 vite.

Ceremonia martesore është zhvilluar të shtunën në Majorka, gjegjësisht në pronën më të shtrenjtë në Spanjë – kështjellën La Fortaleza.


Rreth 350 mysafirë kanë qenë të pranishëm në dasmën e yllit të tenisit, ku padyshim se nuk kanë munguar personalitete të njohura.

 33-vjeçari dhe 31-vjeçarja janë në lidhje qe një kohë të gjatë, ndërsa u fejuan në maj të

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu