• |
ide | kryesore

Basha nxjerr shkrimin e gjermanes “Spiegel”: Europa nuk refuzoi Shqipërinë, por Ramën (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha dhe kryeministri Edi Rama vijojnë “luftën” përmes postimeve në rrjet, duke hedhur akuza ndaj njëri-tjetrin se kush është përgjegjësi për mos hapjen e negociatave.

Kreu i opozitës Basha, ka postuar shkrimin e gazetës Der Spiegel, ku shkruhet e zeza mbi të bardhë se Shqipërisë ju mbyllën dyert e BE për shkak të keqqeverisjes.


Më tej Basha thekson se sot të gjithë e dinë se BE i do shqiptarët por jo Edi Ramën dhe qeverinë e tij.

Postimi i Bashës:

Të gjithë shqiptarët e dinë të vërtetën që revista më e madhe e Europës, Der Spiegel e shkruan të zezë mbi të bardhë: Europa nuk refuzoi Shqipërinë, por refuzoi Ramën, sepse ai është një autokrat që rri në pushtet me ndihmën e krimit.

Shqipëria e meriton hapjen e negociatave. Shqiptarët meritojnë më të mirën. Një njeri e pengon këtë rrugë. Europa e refuzoi, tani është koha ta refuzojnë shqiptarët.

5 Comments

  1. BOLL ME KETO LOJRA SE NA RRUAJTET KARANDASHIN .
    E KENI BERE KETE VEND TE PESHTIRE , PRANDAJ IKNI BONI NDRYSHIMET E DUHURA DHE MOS NA QINI KARIN ME : THA KY E THA AI .

  2. Ate gishtin fute mu ne vrime te sumes se qime Hollandeze o kurve e Hollandes. O shkerdhate qe ja merr karin ne goje Rames nate e dite. O u qifsh ti megjithe kunatin kurve qe ke o pederast i blere nga kurvat e rilindjes

  3. Tha ky,tha ai,thane ata,tha,themi,thone,tha tha tha,bla,bla bla dhe kurre se bete nje gje te hajrit,u fryte si kacek mbi kete popull te mjere,mbi kete popull qe e mashtroni,e vidhni e plackisni pa meshire,e tallni dhe e perbuzni
    ,por …e doni nedoni qe ta perdhunoni e ta poshteroni e ta rividhni e ta riplackisni serish.Po deri kur? ndoshta deri sa ky popull frikacak te ik ,te ik si nga nje murtaje dhe ju te mbeteni vetem e te hani njeri tjetrin.

  4. Ti hani m… Rames dhe ti rruani k… Gjithe bota e do dhe asnje nuk fajesojne ate per mos fillimin e negociatave… Ju vazhdojeni beni propogande kunder Shqiperise se gishtin ne b… do ju fusi populli.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu