• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Dritan Haxholli me kallash në dorë para ngjarjes së Kavajës

Lajme, Të fundit

Dalin detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Kavajë, aty ku mbeti i vrarë, ende në rrethana të panjohura, Dritan Hoxholli dhe u plagos shefi i sigurisë në burgun e Durrësit, Bledar Toçi.


“Molla e sherrit” e kësaj ngjarjeje u cilësua 30-vjeçarja Marsida Qatja, në banesën e së cilës ndodhi edhe krimi. JOQ Albania ka publikuar një video sipas të cilës ngjarja mund të ketë qenë e planifikuar më herët.


Sipas të njëjtave burime Haxholli ka pasur në plan të eliminonte Toçin. Videoja është filmuar nga vetë Haxholli, teksa protagonist është një mik i tij, i cili me kallashin me të cilin u krye krimi në dorë dërgon një video-mesazh kërcënues.

Ekskluzive/ “Do të q… motra” me kallash në dorë, Dritani video-mesazh kërcënues Bledar Toçit një ditë para vrasjes on Vidnews.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu