• |
ide | kryesore

FOTO/ Gazetari francez ironizon fushën e “Air Albania Stadium”

Sport

Gazetari francez Florent Derue ka bërë ironi në faqen e tij në Twitter për cilësinë e tapetit të stadiumit “Air Albania”. Ai e krahëson gjendjen e fushës me një fushë të lëruar përpara se të mbullet. “Kjo do të jetë gjendja e fushës së shqiptareve në fund të 90 minutave” – shkruan ai në Twitter.

4 Comments

  1. Po ju te lapsit ju behet qefi qe nje bytheqire Francez tall leshte me ne??jeni bere qesharake duke botuar lloj lloj lajmi,mjafton qe te shahet Shqiperia,turp per ju…!

      1. O i mbytur ne mutin,shurren dhe zhulin e PDse po ofendohet Shqiperia e jo partia o koke loqe qe ta ka mush Sala koken me copa kari…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu