• |
ide | kryesore

FOTO/ Nuk shkoi në stadium, zbulohet me kë e pa Meta kombëtaren

Lajme, Të fundit

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta ndjekë nga shtëpia super sfidën Shqipëri-Francë, e cila po luhet në stadiumin e ri, “Air Albania Stadium”.

Presidenti ka zgjedhur të përgjigjet me ironi, ndërsa poston një foto me macen e tij, Sasha, teksa ndjek ndeshjen nga televizori. “Me Sashën duke shpresuar!”, shkruan Meta në facebook.


2 Comments

  1. Cudi ky persidenti yne gruan e ka ne amerike,femijet ne angli,kush ja ben pozat kaq bukur xhanem apo macoku sashenka

  2. Shikoni se cfare presidenti pervers kemi qe nderkohe qe luan futboll kombetarja e e Shqiperise ai “ironizon” se po e shoh ndeshjen me macen time me emer rus, Sasha qe poseidon halen e njembedhjete ne vilen e Lalzit.
    Tani o burrat e shpellave rrembeni armet, o vdekje o liri e Sashes qe te shurroje dhe dhjesi ne halen e tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu