• |
ide | kryesore

Cili ishte debati me Ben Blushin që largoi Florianin nga Top Channel

Paparazzi, Slider

Pak ditë më parë u bë e ditur se pas dy sezonesh në emisionin “Në shtëpinë tonë”, Florian Agalliu ka vendosur të largohet nga Top Channel. Burime për “revistawho.com” bënë të ditur se Floriani e ka ndërprerë kontratën televizive dhe duke filluar që nga muaji Janar nuk do e shohim më në Top Channel. Së bashku me Florianin do largohet edhe e shoqja, Renisa Shabani e cila ishte autore e programit. U tha gjithashtu se shkak i largimit është bërë një konflikt i Florianit dhe Renisës me drejtorin e përgjithshëm të Top Channel, Ben Blushin. Po cila ishte arsyeja e këtij konflikti? Agjenti i emisionit “Thumb on” ka treguar se Ben Blushi kërkonte më shumë klikime nga emisioni pasi mesa duket ishte i pakënaqur nga shikueshmëria aktuale. Një situatë e tillë ka shkaktuar debat dypalësh gjë që ka çuar në marrjen e një vendimi prej Florit dhe bashkëshortes së tij që të largohen përfundimisht nga Top Channel. Mbrëmjen e djeshme në “Dance with me”, Flori pranoi largimin dhe tregoi se po punon me projekte të reja në Ora News.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu