• |
ide | kryesore

Shkarkohet përfundimisht gjyqtari i Kushtetueses Besnik Muçi, e djeg pasuria

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka vendosur të shkarkojë nga detyra anëtarin e Gjykatës Kushtetuese, Besnik Muçi.


Relatori i çështjes tha se trupi gjykues pasi u tërhoq për marrjen e vendimit, pasi e diskutoi çështjen në tërësi, vendosi shkarkimin në detyrë të subjektit të vlerësimit Besnik Muçi.


5 Comments

  1. Po ca shkarkohet o injorante..ky seshte me prokuror ca po shkarkojn keta?!
    Kur u betua gjykates ky nuk eshte me subjekt vetingu. Vazhdon te jete gjykates kushtetues.

  2. TE RROJE PARTIA
    TE RROJE VETINGU QE DO VEJE ME NE FUND DREJTESINE NE VEND.
    RROFSHIN KURVAT E TE GJITHA LLOJEVE DHE KRAHEVE .
    RROFTE ZHULI …………………..HAHAHAHAAAAAAAAAAAAA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu