• |
ide | kryesore

FOTO+VIDEO/ Moti i keq, bie një tjetër urë në Itali

Lajme, Të fundit

Një pjesë e mbikalimit të aksit Torino – Savona është shembur. Sipas mediave italiane bëhet fjalë për shembjen e një ure rreth 30 metra të gjatë. Në vendin e ngjarjes shkuan zjarrfikësit dhe policia.


Deri tani nuk flitet për të lënduar. Disa dëshmitarë thane se rrjedha e ujit morri në makinë, por deri tani nuk janë gjetur gjurmë të saj. Gjithsesi, kërkimet vijojnë. Ditët e fundit Italia është përfshirë nga moti i keq që ka shkaktuar një viktimë. ©LAPSI.al


Rezultate imazhesh për crolla torino savona Rezultate imazhesh për crolla torino savona Rezultate imazhesh për crolla torino savona

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.